Je krijgt deze Nieuwsbrief toegestuurd omdat je je hiervoor hebt aangemeld bij miraclesincontact.nl. Je ontvangt de Nieuwsbrief altijd rond de 20e, behalve in juli.
Komt het niet duidelijk over, klik dan op de link voor de onlineversie. Alle aankondigingen hieronder zijn aanklikbaar voor meer informatie en inspiratie!
Fijn als je deze nieuwsbrief doorstuurt naar vrienden en kennissen die misschien ook geïnteresseerd zijn.
De redactie
1. Ontmoetingsdagen
Doorn Iedere eerste zondag van de maand, met uitzondering van juli en augustus. Als de zondag op een algemene feestdag
valt, wordt de middag één week verschoven. LET OP: Zo wordt de Nieuwjaarsbijeenkomst, die op 1 januari zou vallen, verschoven naar 8 januari 2023.
Zondag 2 oktober - Reine van Dijck Niets wat ik (...) zie betekent iets (WdI.1.t)
Via ZOOM te volgen - aanmelden is noodzakelijk. KlikHIERvoor aanmelden Zoom. Denkt u aan de mogelijkheden voor een donatie? Klik HIER voor Zoom instructies.
Utrecht Iedere derde zondag van de maand, met uitzondering van juli en augustus.
Zondag 15 oktober - Ronald van Gigch Vergeving
biedt alles wat ik wens (Wd1.122.t)
Kunnen we leren om verlicht te
worden? Zelfrealisatie valt uiteraard niet te leren. Simon Schoonderwoerd legt uit hoe de Cursus onze mind, oftewel de denkgeest traint van duaal naar non-duaal besef om uiteindelijk ons verstand onder curatele van ons hart te stellen. Dit laatste is het doel van het opnieuw uitgegeven boek Een Cursus van
Liefde.
Gewoon de Cursus toepassen In dit artikel zet Frans Kok een aantal aspecten op een rijtje, die aan bod komen als je met de Cursus
aan de slag gaat. Uit eigen ervaring weet hij dat de Cursus soms lastig oe te passen is.
Een betoverende wereld Marlon Wong-Sioe beschrijft hoe je de wereld - door wat je leert in de Cursus - in een ander perspectief gaat zien. Je ziet dan de werkelijke wereld en die is hemels en betoverend.
De werkelijke wereld Dit gedicht van Helen Schucman beschrijft heel mooi hoe de werkelijke wereld eruit zal zien.
Je kunt gratis ter kennismaking met het magazine een proefexemplaar aanvragen van het recente nummer. Voor donateurs is het mogelijk om extra exemplaren van eerdere nummers te bestellen tegen verzendkosten.
3. Kom jij vrijwilligen bij MIC?
Voor onze vrijwilligersgroep zijn wij op zoek naar enthousiaste doeners, die willen meehelpen binnen MIC.
Ben je handig op de computer en heb je tijd en zin om op dinsdagochtend administratief en praktisch te ondersteunen op het MIC kantoor in Baarn, dan horen wij graag van
jou. Ook hebben we ondersteuning nodig bij het bijhouden van de website en het helpen bij het verzorgen van de maandelijkse Nieuwsbrief.
Als je interesse hebt, nodigen we je van harte uit dat te laten weten via
info @miraclesincontact.nl. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.
4. Nieuwe video's MIC
De nieuwe video met Diederik Wolsak van de laatste MIC bijeenkomst op 4 september jl. in Doorn is nu beschikbaar:
Ook interessant met betrekking tot het MIC
thema WAKKER WORDEN. Kijk deze video terug van Nicolien Gouwenberg: "Wat is verlossing toch eenvoudig!"
5. Vraag- en antwoordservice Ken Wapnick
Moet ik sterven en alles wat ik liefheb opgeven om de Verzoening te bereiken?
"Ik denk dat als we willen terugkeren naar ons ware Zelf, dan
moeten we overgaan, sterven, veranderen of wat dan ook, terug naar Gods armen. Ik wil deze wereld niet opgeven, alleen de verkeerde dingen zoals oorlog, ziekte enzovoort. Ik weet dat de Cursus zegt dat God onze goede scheppingen voor ons bewaard heeft, maar geldt dat ook voor mijn projecties van ego’s (lichamen) die ik liefheb, zoals mijn familie? Ik ben bang voor eenzaamheid. Begrijp ik het allemaal verkeerd?"
7. Cursus gerelateerde boeken: wie heeft interesse?
Gratis af te halen - Rotterdam
Een cursus in wonderen ( blauwe boek drie delen) De boodschap van Een cursus in wonderen (Kenneth Wapnick) Toelichtingen op het Werkboek (2015,de hele reeks)
Rob Raeijmaeckers, Rotterdam Start een Online lees- en studiegroep Tweewekelijks op maandagavond van 20:00 tot 21:30 uur tel.06 - 124 360 50
9. Lees- en kijktips van de redactie
10. Betaalde aankondigingen
Opleiding Transpersoonlijk coachen (TPC) op basis van
Een cursus in wonderen
In dit eerste jaar kijken we terug naar gebeurtenissen die onze persoonlijkheid hebben gevormd en overtuigingen die we hebben aangenomen en nog steeds ons leven bepalen. We kijken ernaar en blijven erbij met onze aandacht en nieuwsgierigheid tot ze getransformeerd worden tot de lessen in liefde die achter deze
opvattingen liggen.
De opleiding kun je inzetten voor je eigen persoonlijke groei, maar je kunt er ook voor kiezen een ICF-certificaat als associate- of professional coach te behalen.
De basis van deze workshop is om volledig eigenaar te worden van het denken dat oorlog en lijden heeft gecreëerd en nog steeds creëert. Alle westerse landen hebben een donkere geschiedenis van uitbuiting, geweld, hebzucht en dominantie.
Deze workshop zal zich richten
op vergeving die ons huidige denken overstijgt, teruggrijpt naar onze voorouders en projecteert in de toekomst.
Datum: 5 november 2022 Tijd: 10:00 - 16:00 Locatie: Krachtwijkerweg 11 Hoogland (bij Amersfoort) Kosten: 80 Euro Aanmelden: info @icunow.nl Meer informatie: Paul @icunow.nl of 06-23336411
Toelichtingen op het Tekstboek van
Een cursus in wonderen
Deel 1 bevat toelichtingen op de hoofdstukken 1 t/m 4 Deel 2 bevat toelichtingen op de hoofdstukken 5 t/m 7
Deel 3 bevat toelichtingen op de hoofdstukken 8 t/11 Het vierde deel is uitgekomen en bevat toelichtingen op de hoofdstukken 12 t/m 14
Gary R. Renard, de wereldberoemde auteur van onder andere De Verdwijning van het Universum, is een internationale spreker en Leraar van ‘A Course in Miracles’, hij komt naar de Benelux.
De inmiddels 72-jarige Gary werd bereid gevonden om tussendoor in België te verschijnen. Woensdag 2 november geeft hij een voordracht
in Antwerpen.
9. Miracles in Contact als Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI)
Je kunt meedoen door je hulp als vrijwilliger aan te bieden, een financiële bijdrage aan onze stichting is van harte welkom. Wij zijn een ANBI stichting, dat wil zeggen dat je bijdrage aftrekbaar is van de belasting. Lees meer over de doelstelling van MIC.